İPTAL VE İADE KOŞULLARI

• Siparişinizin size ulaştığı günü takip eden 3 gün içerisinde, üründe herhangi bir kusur mevcutsa, kullanmadığınız bu ürünün iadesini gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kriterler çerçevesinde, ürün/ürünlerin iadesini sağlayabilirsiniz.

• İade edeceğiniz ürünü, faturanızın "İade Formu" bulunan nüshasını doldurarak, paketi hasar görmemiş, ürünün kullanılmamış hali ve tüm aksesuarlarıyla birlikte, Sürat Kargo'ya ait iade kodunu yazarak (1306834295) Sürat Kargo ile gönderici ödemeli olarak göndermenizi rica ederiz.

• İadenizi gönderdikten sonra, gerekli olması halinde sizden Sürat Kargo'ya ait gönderi takip kodunuz talep edilebilir. Sorun yaşamamanız adına, gönderi takip kodunuzu lütfen saklayınız.

• Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

• Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri ( toner, kartuş, şerit vb. ) ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

• İade bedeli, ürünlerin depoya ulaştığı andan itibaren, iade şartlarına uygunluğu kontrol edildikten sonra, hesabınıza aktarılmaktadır. Bankanıza bağlı olarak iadenizi hesabınızda görmeniz, birkaç gün sürebilir.

• Siparişinizde kullandığınız indirim kuponu varsa, iade işlemi esnasında hesabınıza yeniden tanımlanacaktır. Siparişinizin yapıldığı tarihte indirim kuponunda kalan kullanım süresi kadar süre, yapılacak iade işlemi ile yeniden başlayacaktır.

• İade Adresi: BEDOCO E-TİCARET VE MEDİKAL ÜRÜNLER İTH. İHR. TİC.LTD.ŞTİ.( www.edenfaro.com) Atakent Mahallesi Ağaçaltı Sokak No:13 / 1 Ümraniye / İSTANBUL

• Tek kullanımlık ürünler, hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Kozmetik ve kişisel bakım ürünleri, iç giyim ürünleri, mayo, bikini, kitap, kopyalanabilir yazılım ve programlar, DVD, VCD, CD ve kasetler ile kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit vb.) ancak ambalajı açılmamış, denenmemiş, bozulmamış ve kullanılmamış olmaları halinde iade edilebilir.

• İade talebiyle edenfaro.com 'a gönderdiğiniz tüm ürünlerin kargo masrafları tarafınıza aittir. Siparişiniz ile birlikte gelen faturanın arka yüzünde mesafeli satış sözleşmesi bulunan nüshasındaki iade formunu eksiksiz doldurarak, Sürat Kargo ile aşağıdaki adrese "Gönderici Ödemeli" olarak gönderebilirsiniz

• Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin, tamamı hesabınıza iade edilmekte ancak bankanız tarafından iadenin hesabınıza geri ödemesi, taksitli olarak kartınıza yansıtılmaktadır.

• İlk olarak siparişinizi ana sayfanızda yer alan Hesabım sekmesinden kontrol etmelisiniz. Eğer siparişiniz "Tedarik Ediliyor " ya da "Kargoya Verildi" statüsünde değilse talebinizi ve sizlere daha iyi hizmet verebilmemiz için iptal etme sebebinizi [email protected] adresine e-mail göndererek iletebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR